Do kolika tisíc si lze půjčit skrze nebankovní půjčku?

Může to být naprosto běžný den – jdeme do práce s relativně dobrým pocitem, který říká, že daný den bude opravdu dobrý a že se nám bude dařit, ale zrovna mezi dveřmi si na nás počká šéf, který nám oznámí, že z důvodu nadbytečnosti jsme vyhozeni. To nám přijde naprosto ironické, hlavně když je aktuálně v České republice nedostatek pracovníků, kteří by obsadili volná pracovní místa, kterých je až podezřele mnoho.

V takovém případě se však nedá nic dělat – pokud se nevzchopíme ihned a nezačneme ihned hledat nějakou pracovní nabídku, pak bohužel budeme měsíc bez příjmů a divili byste se, co takový měsíc (ne-li více) bez jakýchkoli příjmů dokáže udělat. Bohužel se musíme například smířit s tím, že si budeme muset půjčit, a to konkrétně na zálohy na poplatky, které platíme co měsíc, dále také na běžné služby, jako je telefon nebo internetové připojení. Zákon schválnosti navíc mluví o tom, že se v té chvíli pokazí i pračka či lednička, kterou k běžnému životu zkrátka potřebujete. Nezbude vám tedy nic jiného, než si půjčit. Ale kolik a kde?

Nebankovní půjčka je jistota rychlých peněz

V poslední době se staly populární hlavně nebankovní půjčky, které jsou známé tím, že během opravdu rychlého času vám připíše peníze na váš bankovní účet. Vy tak rychle můžete vyřešit vaši tíživou finanční situaci. Nicméně nebankovní půjčka je sice skvělá v tom, že si můžete půjčit pouze několik tisíc korun, ale bohužel vás nepustí do výše vyšší jak čtvrt milionu korun. Už při této čtvrt milionové hranici budete mít problém, pokud si vše budete zřizovat online. Navíc takovou sumu neposkytují všechny nebankovní instituce. Nejčastěji se setkáte s půjčkou do sta tisíc korun.

Nebankovní půjčky jsou ale oblíbené i díky tomu, že si mnohdy můžete nastavit jakoukoli výši splátek podle vaší aktuální finanční situace.