Nejlepší konopné akcie na trhu. Investujte do konopí

Společnosti zaměřující se na konopné produkty, respektive na výrobu produktů z marihuany se nyní radují. Mají za sebou poměrně klíčový rok, který jim jistě přinese opravdu světlou budoucnost. Nejen, že se marihuana začíná legalizovat prakticky všude v Americe, ale také na trůn brzy nastoupí Joe Biden, který se přislíbil, že konopí zlegalizuje po celých státech. A to vyvolalo především na burze obrovský rozruch. Akcie konopných společností šly enormním tempem nahoru a akcionáři měli žně.  

Pokud také přemýšlíte nad tím, že budete investovat do konopných společností, nabízí se otázka, do které se investovat vyplatí. Sázkou na jistotu je společnost Conopy Growth Corporation, která patří mezi světové lídry na marihuanovém trhu. Existuje však ještě jiná společnost, která má smysl? 

Aurora Cannabis Inc. 

Jednou z velmi zajímavých společností na poli marihuany je společnost Aurora Cannabis Inc. Mluvíme o společnosti sídlící v Kanadě, která sice už existuje několik let, ale do popředí se dostala poměrně nedávno, kdy získala licenci na produkci lékařské marihuany. V současné době se firma pyšní patnácti licencovanými výrobními zařízeními a také pěti autorizovanými distribučními centry po celém světě. Jejím hlavním zaměřením je nyní severoamerický trh, kde by právě mělo dojít ke zlegalizování konopí.  

Cronos 

Za zvážení stojí i společnost Cronos. I když je pravdou, že co se týče tržeb, nepatří mezi špičky na marihuanovém trhu, na druhou stranu má skvělou tržní kapitalizaci a před dvěma lety v této společnosti koupila svůj podíl i tabáková společnost Altria. Do budoucna by z tohoto mohla vzniknout velice zajímavá spolupráce, zejména pokud opravdu dojde k legalizaci konopí.  

To, že velký podíl koupila zmiňovaná společnost znamená, že má nyní společnost Cronos k dispozici nemalou hotovost, kterou může efektivně využít. Otázkou ale je, jak ji využije.