První půjčka zdarma a bez navýšení?

Půjčky jsou dneska na denním pořádku. Existuje řada lidí, kteří si potřebují půjčit, bohužel řada lidí si půjčuje naprosto bezdůvodně nebo jenom na věci, na které se obvykle nemusí půjčovat. V poslední době se půjčuje třeba na elektroniku jenom proto, že lidé chtějí zapadat do davu. Nechtějí vyčnívat se svou starou technikou, a tak se raději rozhodují půjčit, aniž by si na dané věci raději našetřili. Jenže právě tak se lidé dostávají do nepříjemného splácení, což se jim někdy může vymstít.

Nicméně pokud si musíte půjčit z vážných důvodů, třeba z důvodu ztráty zaměstnání, kdy nemáte žádnou finanční rezervu a kdy musíte zaplatit nějaké poplatky, pak se zaměřte na ty nebankovní půjčky, které jsou mnohem férovější, než klasické banky. Přece jenom banky nabízejí mnohdy vysoké úroky na ještě vyšší půjčovanou částku (nízké sumy peněz nejsou zrovna dvakrát ochotni půjčovat), proto se rozhodně rozhodněte pro ty nebankovní, které jsou mnohdy zdarma (tedy ty první) a bez navýšení.

Nebankovní půjčky však mají i řadu jiných výhod!

Nebankovní půjčky jsou známé tím, že mají mnohem více výhod, než ty bankovní. Hlavně se mohou zřídit z pohodlí domova, kdy tedy nemusíte čekat dlouhé fronty na pobočkách, kdy vás stejně zaměstnanec přemluví k naprosto jinému úvěru, než po jakém jste ve skutečnosti toužili. Navíc si mnohdy můžete sjednat i výši svých splátek. Ve velké míře vyhoví vám – chtějí, abyste spláceli, ne abyste si museli na splátku ještě jinde půjčovat.

A jak je to se skrytými poplatky?

Jak již bylo zmíněno, první půjčka online je u mnohých nebankovních institucí zcela zdarma. Později však jediné poplatky, s nimiž se setkáte, jsou většinou za vyřízení, pokud si budete půjčovat, třeba vícekrát. Zde jsou tyto vyřizovací poplatky v řádech několika set korun, tudíž to není nic závratného.

Peníze však dostanete takřka ihned. Nebankovní instituce velice rychle vyřizují vaše žádosti – mnohdy do několika minut – a poté ihned odesílají vámi potřebné peníze.