Rusňákova DRFG Telco: Telekomunikace mají budoucnost

Investiční skupina Davida Rusňáka se kromě dluhopisů, nemovitostí a financí věnuje také telekomunikacím. Zaměřuje se zejména na dvě oblasti. První je budování a údržba telekomunikačních sítí, tou druhou konsolidace lokálních internetových poskytovatelů. Podle diskuze s generálním ředitelem společnosti Suntel a partnerem DRFG Telco Romanem Řezníčkem jsme součástí digitální revoluce, ve které budou hrát telekomunikace významnou roli.

Budování jednotné telekomunikační sítě

Investiční skupina DRFG pracuje na budování jednotné telekomunikační sítě, která umožní lepší komunikaci se zákazníky a nabídne výhodnější služby. Hlavním cílem je vytvořit společnou datovou síť na Moravě a stát se tak vedoucí společností v této oblasti.

DRFG na základě toho vytvořila projekt, prostřednictvím kterého konsoliduje lokální poskytovatele internetových služeb. V první polovině roku 2017 se DRFG Telco podařilo získat společnosti s více než třiceti tisíci zákazníky.

V plánu je také nový informační systém, který umožní online správu účtů a služeb. Skupina Davida Rusňáka chce svým klientům poskytovat profesionální péči a servis a nabídnout jim ještě kvalitnější služby, než měli k dispozici doposud. Sjednocením telekomunikací se mohou klienti také těšit na lokální péči.

Do budoucna má DRFG také další plány a vize. Chce zákazníkům nabídnout víc než jen internet a volání. V dohlednu jsou další služby, které nemusí být nutně spojeny s telekomunikacemi. Důležité je však zejména propojit jednotlivé poskytovatele a pomoci jim udržet krok v této neustále se zrychlující digitální době. Více na: drfg-telco.cz

Největší dodavatel pro výstavbu a modernizaci telekomunikačních sítí

Společnost Suntel je největším dodavatelem v oblasti výstavby sítě pro Vodafone v České republice. V minulém roce se dařilo také v zahraničí. Došlo k 50% meziročnímu růstu. Podařilo se uspět ve výběrovém řízení švýcarského mobilního operátora Salt. Suntel také zajišťuje modernizaci LTE sítě operátora Swisscom.

Pro efektivnější a lepší organizaci bylo nutné vystavět pro Suntel novou administrativní budovu. Právě díky modernímu logistickému centru je teď uspořádání a komunikace lidí z DRFG rychlejší. Na nové sídlo zaměstnanci pějí pouze dobré recenze.

Skupina Davida Rusňáka drží krok s digitální dobou a plánuje další vývoj svých služeb tak, aby byla vždy schopna vyhovět požadavkům zákazníků a posílila tak pozice jednotlivých poskytovatelů.

 

Více informací o DRFG a Davidu Rusňákovi zde: https://www.moneyzin.cz/tag/david-rusnak/