Sedm tipů, jak efektivně naplníte své prasátko

Každý člověk po něčem touží, ale drtivá většina toho, po čem sníme, stojí peníze. A ty si musíme naspořit. I když chodíme do zaměstnání, mnohdy nám díky našemu zbytečnému utrácení nezbyde moc bankovek, které můžeme schovat do našeho prasátka. Spíše nám nezbyde nic, než něco. A tak je třeba se naučit šetřit, pokud chcete uspokojit své potřeby a pokud chcete naplnit své prasátko co nejrychleji, abyste si mohli splnit to, po čem dlouho toužíte.  

Otázkou je, jak keramické nebo porcelánové prasátko zaplnit. Tipů je mnoho, nechte se inspirovat.  

Tipy, jak efektivně zaplnit prasátko 

1) Začněte vyrábět dárky svým blízkým vlastníma rukama. I když se to lehce řekne a těžko udělá, není to nic nemožného. Na internetu dnes koluje hromada videí o tom, jak lze snadno a rychle vytvořit sůl do koupele nebo jak lze vyrobit voňavá mýdla či svíčky, které budou zdobit interiéry domu obdarovaného.  

2) Přestaňte nakupovat potraviny ve slevách. Za potraviny utrácíme hromadu peněz, většinou však utrácíme hromadu peněz právě za slevové potraviny, které však nestihneme zkonzumovat, jelikož jim do té doby skončí trvanlivost.  

3) Pomůže pravidlo třiceti dnů. Pokud po něčem zatoužíte, nechte si to měsíc projít hlavou. A pokud už se daná věc nelíbí, zkrátka si peníze, které byste za ni utratili, vhoďte do prasátka.  

4) Začněte využívat internetové bazary nebo facebookové skupiny, kde prodáte věci, o které už nemáte zájem. Takové věci můžete prodat za super ceny, vše si pak házejte do vašeho prasátka.  

5) Občas pohlídejte dítě sousedům. Když půjdou třeba na nákup nebo půjdou večer do kina, na pár hodin je pohlídejte. Přivýdělek si pak hoďte do prasátka.  

6) Také můžete vyplnit dotazníky na internetu, které zaberou jen chvilku, výdělky z nich ale mohou dosáhnout i pěkných pár stovek, které opět posléze hodíte do prasátka.  

7) Staré oblečení proměňte v nové, například na džíny našijte perličky, ty také můžete našít na staré svetry. Hned budete mít nový model a nebudete mít potřebu jít nakupovat.