Nejvýhodnější a nejlevnější půjčky bez registru na trhu

Pokud jste v minulosti přemýšleli nad tím, že si vezmete půjčku, pak vás možná překvapilo to obrovské množství nabízených půjček. Finanční trh je doslova přesycený půjčkami, půjček se nachází na trhu opravdu obrovské množství a člověk si z nich nemůže snadno vybrat jednu. Mezi atraktivními půjčkami se dnes nachází online půjčky, o které se zažádá hravě z pohodlí domova. Také se však stále větší popularitě těší takzvané půjčky bez registru, které spočívají v tom, že jejich poskytovatelé se nebudou brodit registry dlužníků. Budou vám důvěřovat, i když pojistkou bude trochu vyšší úrok. A právě o půjčkách bez registru budeme mluvit.  

Půjčky bez registru jsou záchranou pro lidi, kteří už mají nějaký záznam v registru dlužníků, přesto si potřebují půjčit, přesto potřebují druhou šanci. Jak jsme zmínili, existuje mnoho poskytovatelů půjček bez registru, kteří jsou ochotni lidem poskytnout tolik, kolik potřebují, tedy jen s vyšším úrokem.  

Abyste však nemuseli takovou půjčku hledat, vybrali jsme dvě nejatraktivnější, nejlevnější a zároveň také nejvýhodnější půjčky bez registru na trhu, o něž si můžete požádat.  

Kredito24 

Jednou takovou půjčkou je půjčka Kredito24, která je velice spolehlivou půjčkou bez kontroly registru. Nabízí se v tomto případě úvěry až do pěti tisíc korun novým klientům, při opakované žádosti o úvěr můžete požádat až o patnáct tisíc korun. Je zde však problém v době splatnosti, která je patnáct dnů. Na druhou stranu výhodou je rychlost, žádosti se vyřizují takřka neustále, navíc peníze je možné mít už do patnácti minut od schválení úvěru.  

Sumo půjčka 

Sumo půjčku můžete znát třeba z televizních reklam. Jedná se o nebankovní úvěr, o který mohou požádat všichni občané z České republiky od osmnácti do sedmdesáti let, kteří zároveň vlastní bankovní účet. V rámci této půjčku je možné si půjčit až čtvrt milionu korun, minimum je stanovené na čtyři tisíce korun.