Požádat o půjčku s kontrolou registru nebo bez kontroly registru?

Každý člověk se může dostat do situace, kdy si potřebuje půjčit. Může ho k tomu dohnat ztráta zaměstnání nebo třeba nedostatečná finanční rezerva. V současné době drtivá většina lidí však o půjčky žádá ve chvíli, kdy si uvědomí, že nemá na zaplacení potřebného, jelikož utrácela hlava nehlava. V takových chvílích se zvažuje, jestli požádat o klasickou půjčku nebo o půjčku bez registru. Jaký je v nich rozdíl? 

Půjčky bez registru jsou v současné době velice atraktivní. Jsou určeny hlavně pro lidi, kteří mají záznam v registru dlužníků a bojí, že by jim kvůli tomu nebyla půjčka poskytnuta. V případě, že patříte k lidem, kteří záznam v registru dlužníků nemají, pak můžete požádat o klasickou půjčku s kontrolou registru, nemáte přece, co skrývat.  

Ať už patříte do skupiny lidí, kteří mají záznam v registru, nebo do skupiny těch, kteří zodpovědně záznam v registru dlužníků nemají, nabízí se otázka, o jakou konkrétní půjčku požádat. Vybrali jsme pro každého něco.  

Půjčky bez registru 

Potřebujete si půjčit, ale máte záznam v registru dlužníků? Pak požádejte o takovou půjčku, která je bez registru, která je tedy bez kontroly v registru. Takovou půjčkou je třeba Sumo půjčka, v rámci které je možné si půjčit až čtvrt milionu korun. Pak tu je půjčka Via SMS, která je typickou SMS půjčkou, v rámci které si poprvé půjčíte až osm tisíc korun, při opakovaném úroku až patnáct tisíc korun.  

Půjčky s kontrolou registru 

K nejlevnějším půjčkám na trhu, které však kontrolují registr dlužníků, patří Japonská půjčka, kterou můžete znát z televizních reklam. Tuto půjčku má na svědomí úvěrová společnost Home Credit. Jedná se o opravdu velice levnou půjčku, v rámci které je možné půjčit si i několik desítek tisíc korun. Japonská půjčka je poměrně chváleným úvěrem, kterou si chválí hlavně lidé, jež si nemohou půjčit klasicky v bance.