Výběr mezi půjčkami

Vybrat si z půjček tu pravou není jednoduché. Půjčky nabízí zavedené banky, online banky a nebankovní společnosti. Vždycky pořádně zkoumejte podmínky a prověřujte. Než zažádáteo půjčku, vyžádejte si co nejvíce informací a pořádně se vyptávejte, počítejte, a čtěte i ta malá písmenka.

Nejen úrok

Chcete-li sáhnout po opravdu dobré nabídce půjčky, zkoumat jen úrok nestačí. Kromě již obligátní úrokové sazby, která je pro většinu lidí jediné měřítko, mají důležitou roli rozličné poplatky, za sjednání nebo vedení půjčky. A ty mohou mít velmi podstatný vliv na výslednou cenu půjčky.

Air Bank a její nabídka

Pokud se podíváme na půjčku od Air Bank, je bez poplatků, žádá se o ni online, získáte zdarma běžný účet. Nejsou účtovány poplatky za sjednání, vedení i mimořádnou splátku. Air bank má srozumitelné internetové bankovnictví a skrze něj máte neustálý přehled. Stálí klienti mohou zažádat o úvěr prakticky ihned. Úroková sazba ale není zrovna nejvýhodnější. Pokud chcete docílit 9,9 % za rok, všechny splátky musíte uhradit včas. V opačném případě úrok stoupne.

Co takhle Cofidis

Půjčky nebankovních společností nemusí být nevýhodné. U Cofidis je úrok od 6,9 %, nejsou zde účtovány žádné skryté poplatky za sjednání, vedení, ale ani za mimořádné a předčasné splacení nebo velmi rychlé online posouzení půjčky. Úroková sazba začíná na 6,9 % p.a. na kterou se dostanete, když si půjčíte v rámci akční nabídky Partnerská půjčka částku 120 000 korun na 84 nebo 90 měsíců. Stejné podmínky platí také v případě půjčky pro partnery se společnou adresou ve výši 500 000 korun na 72, 84 nebo 90 měsíců. Zde si můžete výhodněnechat nastavit výši splátek, kterou potřebujete.

Česká spořitelna a půjčky

Zde se také jedná o úrok od 6,9 % p.a., půjčka do 5 minut od schválení, maximální možnosti půjčku přizpůsobit. Česká spořitelna poskytuje půjčku s akčním úrokem, začínajícím na 6,9 % p.a. od výše 700 000 korun. U nižších částek pak půjčka vždy vzroste. Zajímavá je také možnost odstoupit od smlouvy do 60 dní od podpisu této smlouvy. Můžete si také přizpůsobit splátky podle svých možností a představ. Poplatek za sjednání je ve výši 1 % z výše úvěru. Maximálně výše poplatku je 5 000 korun.

Půjčka a Equa Bank

Zde nejsou žádné poplatky, půjčka je vám schválena po online posouzení do 1 minuty po zadání, výše splátek lze upravit podle vašich představ, s možností výše i dne v měsíci, kdy budete splácet. Jde o takzvanou minutovou půjčku. Půjčku lze kompletně bez čekání a nutnosti někam chodit vyřídit z domova.Zvýhodněná úroková sazba 7,9 % p.a., při půjčce 95 000 korun na 60 měsíců. Mimořádné či předčasné splacení je možné. Máte 50 % šanci, že vám půjčku schválí. Banka důkladně kontroluje úvěrovou minulost a vždy nahlíží do registrů.

Půjčky a úvěry s UniCredit Bank

Roční úrok je zde od 3,9 %, můžete až 5x splátku odložit, získat bonus 3 000 korun za uzavření na dobu trvání minimálně na 60 měsíců. PRESTO půjčka je podmíněna sjednáním pojištění schopnosti splácet a aktivním využíváním osobního účtu U konto. Jestliže to nevyužijete, úroková sazba bude 7,9 % p.a. U PRESTO půjčky nejsou žádné poplatky za vedení ani předčasné splacení. Je rychlá, ihned po podpisu smlouvy budete mít peníze na účtu. Poplatky za sjednání 1 500 korun. Celková výše tohoto úvěru musí přesáhnout částku 100 000 korun.