DRFG platforma ChytryHonza.cz našla během pandemie nový způsob komunikace

Během pandemie covid-19, kdy v návaznosti na vyhlášená opatření ekonomiku sužovaly restrikce, hledala investiční skupina DRFG Davida Rusňáka distribuční cesty, jak neztratit klienty a být s nimi i nadále v kontaktu. Prostřednictvím servisní organizace z rodiny DRFG ji našla. ChytryHonza.cz představuje online nástroj pro sjednání schůzek, i elektronický podpis.

Online srovnávač ChytryHonza.cz na trhu již 13 let

Platformu ChytryHonza.cz lze definovat jako ryze český online srovnávač s kompaktní nabídkou finanční produktů. Hlavní myšlenkou byla představa, kdy produkty budou sloužit lidem a ne naopak. Cílem změny byla snaha vést svět financí k lepšímu. Podpůrným prvkem je existence nových technologií, díky kterým se drží neekologické a byrokratické papírování na nezbytném minimu.

V jednom kroku a na jednom místě může klient obdržet nabídky hypoték, životních pojištění, účtů a půjček od téměř 75 bank a pojišťoven. A rovnou si může nadefinované produkty a online je sjednat. Třeba cestovní pojištění, povinné ručení, pojištění majetku a dokonce i životní pojištění.

Pod křídla DRFG Davida Rusňáka společnost vkročila na přelomu let 2018/2019 a může se pyšnit následujícími údaji:

● přes 500 000 spokojených zákazníků,
● srovnávač ChytryHonza.cz navštíví okolo 100 000 klientů za měsíc,
● téměř 2 000 finančních produktů aktuálně online,
● přes 1 600 prověřených specialistů v ČR,
● 193 partnerů (bank, pojišťoven, investičních společností).

Finanční služby jsou v DRFG i nadále klíčové 

DRFG má v plánu v budoucích letech stále investovat zejména do finanční sféry. Toto portfolio služeb nabízí prostřednictvím několika etablovaných společností, mezi které patří:

  1. EFEKTA-IZ – český nebankovní obchodník s cennými papíry, s koncesí investičních služeb dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu, s dlouholetou tradicí na českém kapitálovém trhu. 
  2. ROYAL VISION – zaměřuje se na finanční plánování pro podnikatele i korporáty. Soustředí se převážně na vytváření finančních rezerv pro případ vzniku nepříznivých událostí a správné nastavení rozpočtu vedoucí k finanční nezávislosti klientů. 
  3. FINEST Invest – společnost cílí na komplexní přístup v péči o privátní, firemní i veřejné finance. Nabízí unikátní úroveň dlouhodobé správy kapitálu i majetku.
  4. CLEAR Investment – zaměřují se na finanční služby spojené s investováním. 
  5. Assetio Solution – v investičních a spořících otázkách pomáhají k lepší orientaci ve složitém investičním světě, přináší funkční technologická řešení pro správu aktiv a majetku v podobě IT aplikací a klientských portálů.
  6. Proforza – věnují se finančnímu poradenství u více než desetitisíců domácností, kterým radí, jak efektivně hospodařit se svými penězi.
  7. RAISEUP
  8. NAGE 
  9. a ChytryHonza.cz. 

V těchto společnostech úspěšně poskytují své služby experti z finančně analytického odvětví, finančního práva a v neposlední řadě i osoby s dlouholetými a bohatými zkušenostmi z distribuce finančních služeb. Zmíněná kooperace mezi těmito oblastmi přináší klíčovou přidanou hodnotu v rámci finančních služeb.