Letošní brigádníci si vydělají stejně jako stálí zaměstnanci

Na léto se mnozí studenti těší ne z toho důvodu, že jsou prázdniny, ale především z toho důvodu, že si mohou opět vydělat nějaké peníze pro svou útratu. Studenti už moc dobře vědí, jakou cenu mají peníze, a každý rok si vydělávají na mnohých brigádách, aby si mohli dovolit to, po čem dlouhou dobu touží. Pokud patříte k lidem, kteří si letos také budou shánět brigádu, budete si moct vybrat z mnoha zajímavých oborů. Brigádníky totiž v současné době zaměstnanecké krize hledá naprosto každá firma. Nabízí jim proto doslova královské odměny.

Jelikož se dnes nejen Českou republikou, ale i celým světem prohání zaměstnanecká krize, znamená to, že firmy se po brigádnících budou moct doslova utlouct. V současné době se postrádají zaměstnanci ve všech oborech a díky brigádníkům budou mít firmy zajištěný několikaměsíční bezproblémový chod firmy. Během několika měsíců tak budou muset vymyslet, kde seženou zaměstnance či jaké budou jejich další krok.

Královské výplaty čekají na každého brigádníka

Jak jsme zmínili, letos budou brigády placeny doslova zlatem. Pokud patříte k lidem, kteří si hledají brigádu, nehledejte si brigádu placenou pod sto korun za hodinu. V některých regionech se totiž odměny za hodinu dostanou až na 150 korun, což je běžná suma, kterou má běžný zaměstnanec na hlavní pracovní poměr.

V jakých regionech se platí nejvíce?

Otázkou je, v jakých regionech se aktuálně platí nejvíce. Samozřejmě nejvíc se platí v Praze, kde se může obdržet za hodinu 150 korun, což je krásný plat. Nejméně se na druhou stranu bude platit ve Zlínském kraji, který patří k nejhůře placeným krajům v České republice. Zde si brigádníci sáhnou maximálně na110 korun za hodinu. Dobře na tom je Liberecko nebo Ostravsko, kde se budou odměny za hodinu pohybovat do 120-130 korun.

V ostatních krajích se výplaty budou pohybovat v rozmezí od 110-130 korun za hodinu.